Автоматичні рулонні штори

 
Ми працюємо
 
Автоматичні рулонні штори
 
Автоматизація все інтенсивніше проникає в усі сфери життя сучасної людини. Не стали винятком і сонцезахисні системи.
 
Так, тканинні ролети з електроприводом, на сьогоднішній день - це зручність і функціональність, особливо для великих просвітів або вікон на великій висоті. Ціни на тканинні ролети з автоматикою мають великий діапазон.
 

На нашому ринку, поряд з топовими виробниками автоматики, присутні і бюджетні пропозиції. Так що, в принципі, можна підібрати ролети з електроприводом під будь-який бюджет.
Наприклад, в нашому асортиментному портфелі, поряд з автоматикою світового бренду - французького концерну Somfy, присутні і автоматичні рулонні штори з бюджетної китайської автоматикою Dooya, яка за роки роботи з нею непогано себе зарекомендувала. 

 

Одна з наших робіт. Тканинні ролети з радіоуправлінням в автосалоні Volvo. Застосовані двигуни Somfy серії Sonesse зі зниженим рівнем шуму. Управління - дистанційний пульт.
Автоматичні тканинні ролети можуть встановлюватися:
  • на просвіт вікна
  • в просвіт вікна (якщо є віконні фрамуги, що дозволяють відкривати стулки навстіж)
  • в стелю
  • в нішу на стелі\в просвіті вікна
  • на стулку вікна

Виходячи з вищесказаного, тканинні ролети з електроприводом в нашому виконанні можуть мати такі діаметри валів: 19 мм, 28 мм, 40 мм, 42 мм, 50 мм, 65 мм, 78 мм і 80 мм. Звідси випливає, що автоматичні тканинні ролети можуть бути досить великих розмірів: до 4,5 метрів завширшки і 6-ти - висотою. Найчастіше, тканинні ролети з автоматикою мають досить великі розміри. В такому випадку, полотно для їх виготовлення доводиться робити з кількох фрагментів, застосовуючи спайку тканини на спеціальній машині. Це обумовлено тим, що ширини рулону тканини може бути недостатньо для виготовлення великої ролети.

Автоматичні рулонні штори з живленням від сонячної панелі та акумуляторів

Рулонні штори, шириною до 2,5 м можуть живитися не тільки від мережі 230В, а й від сонячної панелі та акумуляторів. Такий вид автоматизації зручний в тому випадку, коли ремонт вже закінчено, а живлення до віконних просвітів не було підведено. Детальніше про сонячні панелі та акумуляторні мотори можна почитати тут: Рулонні штори без живлення від мережі 230V

Приклад нашої роботи. Електричні тканинні ролети на вікнах в квартирі. Автоматика Dooya. Радіоуправління 5-ти канальним пультом з таймером. Є можливість налаштувати сценарії роботи тканинних ролет, наприклад, відкриття\закриття в певний час в певний день тижня. Ми спеціально зняли це відео в тиші для того, щоб дати вам послухати звук роботи китайських моторів Dooya зі стандартним рівнем шуму. Всього виробів в кімнаті - 3. Шумність одночасно працюючих моторів дуже невелика!

Тканини для рулонних штор з автоматичним керуванням

Виготовляючи автоматичні тканинні ролети, ми використовуємо тканини відомих європейських виробників: JM Technical Textiles (Німеччина), Coulisse (Голандія), Serge Ferrari (Франція), Vertisol (Іспанія). Ви можете замовити у нас як складську програму, так і вибрати тканину під замовлення. В такому випадку матеріал приїде в Україну протягом місяця.

Тканини можуть бути однотонні і з малюнком, різної щільності і функціональності. Так, наприклад, є тканини зі спеціальним напиленням, які працюють, як 'теплове дзеркало '. Або тканини, які поглинають шум. А є ще спеціальні тканини: негорючі або стійкі до вологи з антигрибковими покриттям для використання у вологих приміщеннях. Крім того, є тканини, стійкі до обробки дезінфікуючими розчинами для застосування в лікувальних установах.

На фото: тканина Richmond (Coulisse, Нідерланди)

Тканина для рулонних штор Richmond Coulisse

Останнім часом все більшої популярності набувають тканинні ролети з електроприводом з тканинами Screen. Вони абсолютно інертні до будь-яких впливів, тому можуть застосовуватися і в якості зовнішньої сонцезахисту. Ці тканини відмінно розсіюють сонячне світло, запобігаючи нагрівання приміщення. При цьому, вони залишають хорошу оглядовість за вікном.

Приклад нашої роботи. Рулонні штори з тканиною Скрін з автоматичним управлінням. Двигуни Dooya з вбудованими акумуляторами (не вимагають підключення до мережі 230В). Заряджаються за допомогою USB зарядного пристрою приблизно 1 раз в 3 місяці, в залежності від частоти використання.
Рулонні штори з тканиною Скрін

Тканинні ролети з електроприводом можуть мати такі види управління:

  • дротове керування - за допомогою настінного перемикача, який може бути або Somfy / Dooya, або підбирається під дизайн інтер'єру, по можливості - того ж виробника, що й існуючі вимикачі світла, наприклад Jung, Gira і т.п.
  • радіокерування - за допомогою пульта дистанційного керування або програмованої радиокнопки, яку можна встановити в будь-якому місці в радіусі дії радіосигналу;
  • підключення до 'розумному дому'- ми можемо запропонувати розумний будинок, виробництва компанії Somfy під назвою TaHoma. Наш фахівець зробить підключення і налагодження обладнання для коректної роботи TaHoma.
Розумний дім TaHoma компанії Somfy Програма керування жалюзі TaHoma для Android

Тканинні ролети з дистанційним керуванням можуть мати додаткові опції. Взяти хоча б пульт з таймером, на якому можна виставляти час відкривання / закривання. Дуже зручна функція для досягнення ефекту присутності, коли Ви їдете, наприклад, у відпустку. Або датчик температури - опустить або навпаки - відкриє тканинну ролету при досягненні певної температури в приміщенні.

Ціни на тканинні ролети з електроприводом.

Як визначається вартість автоматичних тканинних ролет?

Перш за все, на ціну впливають розміри виробів та обрана система. Чим більші розміри і, відповідно - більший діаметр вала мають автоматичні рулонні штори, тим вище ціна.

Наступна складова - це обрана тканина. Чим вище цінова категорія - тим дорожче.

І останнє - це тип обраної автоматики: дротова, радіо або під розумний дім, наявність додаткових опцій, про які говорилося вище. І, звичайно, виробник: Somfy або Dooya.

Більш детальну інформацію можна отримати у наших фахівців.

Телефонуйте нам. Електричні тканинні ролети - наша спеціалізація. Ми завжди з задоволенням Вам допоможемо.

 

 Чекаємо на Ваші дзвінки!                                                      

  тел.моб. (097)256-89-19  Viber

  тел.моб. (095) 591-25-51

ИНФОРМАЦИЯ

Наші координати

Kyivstar:
(097) 256 89 19  Viber\WhatsApp
 
Vodafone:
(095) 591 25 51

Электронный адрес Жалюзи-Дизайнjaluzi-design@ukr.net

Ми знаходимося в Києві,
вул. Стеценка 27а, оф.201
 
Офіс працює:
понеділок - п'ятниця
10:00 - 18:00 
 
Майстри:
понеділок - п'ятниця
09:00 - 20:00,

субота - за домовленістю,
неділя вихідний.

Замір сонцезахисних систем в передмісті Києва

Для жителів передмістя вартість заміру залежить від віддаленості від міської межі і становить в середньому 20 грн. за 1 км від КП до будинку клієнта.

Викликати майстра >>

Наш БЛОГ

Новинка! Перфоровані рулонні штори. Давайте пограємо зі світлом!Читать дальше

Рулонные шторы с дырками в виде ночного города
---------------------------------------------
Рулонні штори для дитячої кімнати. Каталог тканин для малюківТканевые ролеты для детской комнаты
Тканини для дитячої кімнати
---------------------------------------------
Жалюзі в офіс. Які вибрати?  Рулонные шторы в офис
Офисные рулонные шторы
---------------------------------------------

Понравился наш сайт?

JALUZI-INFO.com.ua - первый украинский портал о солнцезащитных системах