Римські штори

Ми працюємо
 
Римські штори Жалюзі-Дизайн

Римські штори Київ - сучасні системи, які дозволяють зменшити інсоляцію приміщення, до того ж є повноцінним віконним декором.

Вони складаються з римського карнизу "Абсолют" з ланцюжковим приводом компанії Coulisse (Голландія) та спеціальної м'якої тканини для такого виду штор польського виробництва, з тунелями для прутів та петлями для шнурів. Тканина кріпиться до карнизу за допомогою звичайної "липучки". Її можна легко від'єднати від карниза, випрати та погладити, а при необхідності – замінити тканину. Римська штора піднімається, утворюючи рівномірні лаконічні складки.

Римські штори дуже практичні у використанні. Як ми вже говорили, тканину можна прати у пральній машині при температурі 30 градусів у режимі делікатного прання та прасувати при середній темпаратурі (до 150 градусів). Не рекомендується сушіння в центрифузі – лише у розгорнутому вигляді. Заборонено відбілювати тканини, але допускається їхня хімчистка.

Ми використовуємо три лінійки тканин: "Карина" та "Полотно" - польські та "Бріонія" - турецька. Причому остання – з другої половини жовтня 2015 року. "Бріонія" - це симпатичні, легкі та повітряні тканини, представлені у кількох відтінках. Окрім цього, ми презентували новинку – римські штори "День-ніч". Тканини із широкою смугою. Як спокійних відтінків, так і з блістками.

Тканина для римських штор Каріна     Тканини для римських штор Холст

Римские шторы из ткани Бриония    Римские шторы день-ночь

Размер бокового загиба на римской шторе

 

Відстань між тунелями, що визначає ширину складки, для тканини "Каріна" та "Бріонія" ~ 20 см, для тканини "Полотно" ~ 25 см. Допустимі похибки до 2см. При цьому, при пошитті римської штори, відстань витримується зверху-вниз, тобто залежно від висоти виробу, внизу ця відстань може сильно відрізнятися. Що стосується карниза, він простий і надійний в експлуатації. Це і є фірмова якість та продуманість до дрібниць виробів компанії Coulisse – відрізняється зручним способом навішування полотна та намотування шнурів, що запобігає їх сплутуванню. Таким чином, встановити та обслуговувати римські штори в Києві може людина, яка не має спеціальних навичок роботи зі шторами.

Послідовність встановлення виробів така:

встановити карниз;

прикріпити до карниза полотно за допомогою липучки;

вставити барильця шнурів у валик намотування;

відрегулювати довжини шнурів за допомогою зачепів-крапель.

Все дуже просто і зрозуміло. Не займає багато часу та сил. Та й ціна на римські штори – адекватна. 

Римские шторы с автоматическим управлением

 

 

Керування римськими шторами – або за допомогою ланцюжка, або за допомогою автоматики: привод + дистанційний пульт. Ми застосовуємо автоматику Somfy (24V) та Dooya (12V).

 

Докладніше: дивись Системи з автоматикою

 

 Стандарти, якими виготовляють наші римські штори.

1) Максимальна ширина готового виробу буде на 18 мм менша за ширину рулону тканини, з якої вона виготовляється. Ширини рулонів: для тканини "Каріна" - 2м або 1,78 м; для тканини "Полотно" - 1,96 м; для тканини "Бріонія" - 3,0 м Можна виготовляти римські штори більшої ширини зі швом. Максимальна його висота - 3,0м.

Римская штора большой ширины со швом

2) Бічний підворот – 22 мм. Шнури пропускаються, минаючи одну прошивку і починаються з другої карнизу, формуючи складки, висотою 20-25 див залежно від тканини. Фіксація шнурів та регулювання їх довжини проводиться за допомогою зачепів-крапель із прозорою тасьмою. 

         Фіксація шнура на римській шторі Прошивка римської штори

3) Нижня кишеня для обтяжувача має висоту 30 мм і бічні отвори, через які алюмінієвий обтяжувач легко витягається при пранні полотна. Довжина обтяжувача менша за ширину тканини на величину бічних підворотів (тобто приблизно на 40-45 мм). 

4) У стандартній комплектації з механічним приводом використовується білий пластиковий ланцюжок, круговий, довжиною 1.25; 1,5; 1,75; 2,0; 2,5м.

 

5) За запитом та з доплатою можна купити римські штори, укомплектовані кольоровими шнурами в тон тканини. 

Римские шторы с дизайнерскими грузиками и цепочками

Кроме этого, в качестве стильных аксессуаров, могут использоваться дизайнерские грузики и цепочки.

Крім цього, як стильні аксесуари, можуть використовуватися дизайнерські грузики і ланцюжки. Причому для приміщень з підвищеною вологістю використовуються ланцюжки Плекс або металеві нержавіючі. 

Докладніше: Аксесуари для жалюзі

І останнє, про що необхідно пам'ятати, перш ніж купити римські штори у Києві.

Оскільки вони виготовлені з м'яких тканин, для них будуть характерні хвилі, нерівності, що є в даному випадку нормою. Тому такі моменти не можуть вважатися фабрічним шлюбом та потрапляти під рекламацію.

Таким чином, купуючи наші римські штори, ви купуєте якісний продукт за цілком помірні гроші. А крім цього - гарантійне та післягарантійне обслуговування виробів.

Ми завжди на зв'язку з нашими клієнтами.

Більше інформації ви можете отримати у наших спеціалістів.

Телефонуйте – ми завжди раді допомогти.

Це чудова пропозиція для тих, кому подобаються саме такі системи, але їхня вартість не дозволяє зробити замовлення. Тепер з'явилася реальна можливість замовити римські штори Київ за цінами, які можна порівняти з недорогими тканинними ролетами.

Поспішайте скористатися такою можливістю!

Римські штори у Києві та області:

тел. (044) 374-01-09 багатоканальний

 тел.моб. (097) 256-89-19

ИНФОРМАЦИЯ

Наші координати

Kyivstar:
(097) 256 89 19  Viber\WhatsApp
 
Vodafone:
(095) 591 25 51

Электронный адрес Жалюзи-Дизайнjaluzi-design@ukr.net

Ми знаходимося в Києві,
вул. Стеценка 27а, оф.201
 
Офіс працює:
понеділок - п'ятниця
10:00 - 18:00 
 
Майстри:
понеділок - п'ятниця
09:00 - 20:00,

субота - за домовленістю,
неділя вихідний.

Замір сонцезахисних систем в передмісті Києва

Для жителів передмістя вартість заміру залежить від віддаленості від міської межі і становить в середньому 20 грн. за 1 км від КП до будинку клієнта.

Викликати майстра >>

Наш БЛОГ

Новинка! Перфоровані рулонні штори. Давайте пограємо зі світлом!Читать дальше

Рулонные шторы с дырками в виде ночного города
---------------------------------------------
Рулонні штори для дитячої кімнати. Каталог тканин для малюківТканевые ролеты для детской комнаты
Тканини для дитячої кімнати
---------------------------------------------
Жалюзі в офіс. Які вибрати?  Рулонные шторы в офис
Офисные рулонные шторы
---------------------------------------------

Понравился наш сайт?

JALUZI-INFO.com.ua - первый украинский портал о солнцезащитных системах