Жалюзі з електроприводом

Ми працюємо
 
На сьогоднішній день, майже усі системи сонцезахисту можуть бути автоматизованими.
Автоматизовані жалюзі

Саме інсталяція автоматизованих сонцезахисних систем є одним з найважливіших напрямків роботи нашої компанії. В якості систем автоматизації, в наших виробах використовується автоматика світового лідера в цій галузі - французької компанії Somfy Логотип компанії Somfyабо бюджетний варіант - автоматика китайського виробництва, Dooya Логотип компанії Dooya.

  Які електричні жалюзі ми пропонуємо нашим клієнтам:

 ♦ тканинні ролети з електроприводом - мінімальний діаметр вала становить 19 мм, а максимальний - 80 мм;

 ♦ дерев'яні жалюзі з автоматикою, ширина ламелі 25 мм або 50 мм;

 ♦ плісе з електроприводом, ширина складки 20 мм і 50 мм;

 ♦ автоматичні римські штори;

 ♦ автоматизовані карнизи для штор;

 ♦ маркізи всіх видів.

Тобто практично весь асортимент пропонованої продукції, за винятком вертикальних жалюзі та бамбукових ролет. Причому, автоматизація цих систем зовсім не з області наукової фантастики. Просто компанія Somfy, чиї приводи ми застосовуємо у своїй роботі частіше за все, не автоматизує їх. Але це не означає, що таке неможливо в принципі ...

Залежно від розміру і ваги виробів, застосовуються двигуни різної потужності.

Керування виробами може бути:

 

дротовим Дротове керування жалюзі або через радіо зв'язок Радіокерування жалюзі та тканинними ролетами

Для прикладу. Наша робота. Автоматичні тканинні ролети з радіокеруванням, для салону паркету Patterno Parquet, ЖК Бульвар фонтанів. Тканина Richmond (Coulisse, Нідерланди). Системи з діаметром валу 65мм, фарбування кронштейнів і нижніх планок в колір по каталогу RAL. Мотори Somfy, серії Sonesse. 

Наша робота. Дерев'яні жалюзі з автоматикою Somfy. Ширина ламелі 50мм, колір Мілано. Радіокерування за допомогою багатоканального пульта зі скролом, який дозволяє точно виставити кут нахилу ламелей жалюзі.

WireFree бездротове керуванняЗверніть увагу! Якщо є необхідність встановити автоматичні тканинні ролети, штори-плісе або римські штори з електроприводом, а підвести живлення від мережі немає можливості - не біда.

Тепер, як у Somfy, так і у Dooya є рішення - система RollUp, що бере енергію від 8-ми літієвих батарей, які знаходяться поруч з вікном в циліндричному контейнері!

Але ще більшої уваги, на наш погляд, заслуговує так званий SolarPack. Він являє собою циліндричний контейнер з 10-ма акумуляторами, які заряджаються від сонячної панелі (невелика пластинка, яка наклеюється на скло з боку приміщення). Електричні жалюзі з такою опцією використовують енергію сонця, значно заощаджуючи на електроенергіі. Крім того відпадає необхідність постійно пам'ятати про заряджання акумулятора!

Система автоматизації RollUp для тканинних ролет від компанії Somfy

Нова колекція пультів Somfy Situo. Пульт Situo Variation з джойстиком - для точного керування кутом нахилу ламелей дерев'яних та алюмінієвих жалюзі.

Можливі кольори пультів керування Somfy  Пульт Somfy з джойстиком для керування горизонтальними жалюзі

Керування автоматизованими жалюзі можливо за допомогою розумної колонки Google Home:

З кожним роком технічний прогрес робить наше життя все комфортніше. Багато механічних елементів замінюються автоматичними або комбінуються з ними. Це дуже зручно - довіряти виконання безлічі домашніх операцій штучному інтелекту, який нашою побутовою мовою так і зветься - "Розумний будинок". Не став винятком і сонцезахист. Жалюзі з електроприводом Київ все глибше входять в наш побут. І не тільки, як автономні одиниці з власним, нехай і електронним, керуванням. Але все частіше, сонцезахисні системи інтегруються в систему "Розумний будинок", щоб зайвий раз не напружувати господарів відчиненням-зачиненням.

Зручність в експлуатації та висока надійність - ось основні переваги застосування автоматики.

Але ж є ще ситуації, коли автоматичний привід є найкращим, а то і єдиним рішенням. Наприклад, плісе або тканинні ролети розташовані на великій висоті: зимові сади, мансардні вікна та інші важкодоступні місця.
Або інша ситуація: вироби мають велику площу і, відповідно, вагу. Таким чином, керувати ними за допомогою звичних ручних пристроїв досить важко.
В таких випадках, найкращий вихід - автоматизоване керування.

Отже, якщо є така можливість, використовуйте досягнення науково-технічного прогресу для власного комфорту. Рулонні штори з двигуном - не така вже й розкіш. Не треба соромитися робити своє життя комфортнішим ...

Якщо Вас зацікавили жалюзі з автоматикою - ми готові відповісти на будь-які питання!

У нашому шоу-румі завжди можна подивитися і спробувати в роботі всі види автоматизованих систем, в тому числі - з сонячними панелями.
Але ми не обмежуємося роботою тільки в Києві і області. Фахівці компанії Жалюзі-Дизайн виїжджають у відрядження по всій Україні.

 
 (097) 256-89-19  Kyivstar

 (095) 591-25-51 Vodafone
 Чекаємо на Ваші дзвінки!
 
 

 

 

 

 Автор: Катерина Кубіца

 

 

 

ИНФОРМАЦИЯ

Наші координати

Kyivstar:
(097) 256 89 19  Viber\WhatsApp
 
Vodafone:
(095) 591 25 51
 
Стаціонарні:
(044) 374-01-09    

Электронный адрес Жалюзи-Дизайнjaluzi-design@ukr.net

Ми знаходимося в Києві,
вул. Академіка Туполєва 19, оф.110
 
Офіс працює:
понеділок - п'ятниця
10:00 - 18:00 
 
Майстри:
понеділок - п'ятниця
09:00 - 20:00,

субота - за домовленістю,
неділя вихідний.

Замір сонцезахисних систем в передмісті Києва

Для жителів передмістя вартість заміру залежить від віддаленості від міської межі і становить в середньому 20 грн. за 1 км від КП до будинку клієнта.

Викликати майстра >>

Наш БЛОГ

Новинка! Перфоровані рулонні штори. Давайте пограємо зі світлом!Читать дальше

Рулонные шторы с дырками в виде ночного города
---------------------------------------------
Рулонні штори для дитячої кімнати. Каталог тканин для малюківТканевые ролеты для детской комнаты
Тканини для дитячої кімнати
---------------------------------------------
Жалюзі в офіс. Які вибрати?  Рулонные шторы в офис
Офисные рулонные шторы
---------------------------------------------

Понравился наш сайт?

JALUZI-INFO.com.ua - первый украинский портал о солнцезащитных системах