Жалюзі з електроприводом

Ми працюємо
 
На сьогоднішній день, майже усі системи сонцезахисту можуть бути автоматизованими.
Автоматизовані жалюзі

Саме інсталяція автоматизованих сонцезахисних систем є одним з найважливіших напрямків роботи нашої компанії. Ми пропонуємо купити в Києві жалюзі з електроприводом, в яких використовується автоматика світового лідера в цій галузі - французької компанії Somfy Логотип компанії Somfyабо бюджетний варіант - автоматика китайського виробництва, Dooya Логотип компанії Dooya.

Лідером серед замовлень нашими клієнтами є рулонні штори з електроприводом. Але це далеко не все.

Якщо брати електричні жалюзі в цілому, то ми можемо запропонувати такі їх різновиди:

 ♦ тканинні ролети з електроприводом - мінімальний діаметр вала становить 19 мм, а максимальний - 80 мм;

 ♦ дерев'яні жалюзі з автоматикою, ширина ламелі 25 мм або 50 мм;

 ♦ плісе з електроприводом, ширина складки 20 мм і 50 мм;

 ♦ автоматичні римські штори;

 ♦ автоматизовані карнизи для штор;

 ♦ маркізи всіх видів.

Тобто практично весь асортимент пропонованої продукції, за винятком вертикальних жалюзі та бамбукових ролет. Причому, автоматизація цих систем зовсім не з області наукової фантастики. Просто компанія Somfy, чиї двигуни ми застосовуємо у своїй роботі частіше за все, не автоматизує їх. Але це не означає, що таке неможливо в принципі ...

Залежно від розміру і ваги виробів, застосовуються двигуни різної потужності.

Керування виробами може бути:

 

дротовим Дротове керування жалюзі або через радіо зв'язок Радіокерування жалюзі та тканинними ролетами

Для прикладу. Наша робота. Автоматичні тканинні ролети з радіокеруванням, для салону паркету Patterno Parquet, ЖК Бульвар фонтанів. Тканина Richmond (Coulisse, Нідерланди). Тканинні ролети з електроприводом мають діаметр валу 65мм, а крім того - фарбування кронштейнів та нижніх планок в колір 7024 за каталогом RAL. Двигуни - Somfy, серії Sonesse. 

Наша робота. Дерев'яні жалюзі з автоматикою Somfy. Ширина ламелі 50мм, колір Мілано. Радіокерування за допомогою багатоканального пульта зі скролом, який дозволяє точно виставити кут нахилу ламелей жалюзі.

WireFree бездротове керуванняЗверніть увагу! Якщо є необхідність встановити автоматичні тканинні ролети з електроприводом, штори-плісе або римські штори з електроприводом, а підвести живлення від мережі немає можливості - не біда.

Тепер, як у Somfy, так і у Dooya є рішення - система RollUp, що бере енергію від 8-ми літієвих батарей, які знаходяться поруч з вікном в циліндричному контейнері!
Раніше популярним рішенням був так званий SolarPack. Він являє собою циліндричний контейнер з 10-ма акумуляторами, які заряджаються від сонячної панелі (невелика пластинка, яка наклеюється на скло з боку приміщення). Електричні жалюзі з такою опцією використовують енергію сонця, значно заощаджуючи на електроенергіі. Крім того відпадає необхідність постійно пам'ятати про заряджання акумулятора!

Але зараз на зміну цим рішенням все частіше надходить нове: рулонні штори з електроприводом можуть живитися від акумулятора, розташованого у двигуні.

Система автоматизації RollUp для тканинних ролет від компанії Somfy

Нова колекція пультів Somfy Situo. Пульт Situo Variation з джойстиком - для точного керування кутом нахилу ламелей дерев'яних та алюмінієвих жалюзі.

Можливі кольори пультів керування Somfy  Пульт Somfy з джойстиком для керування горизонтальними жалюзі

Керування автоматизованими жалюзі можливо за допомогою розумної колонки Google Home:

З кожним роком технічний прогрес робить наше життя все комфортніше. Багато механічних елементів замінюються автоматичними або комбінуються з ними. Наприклад - рулонні штори з електроприводом. Це дуже зручно - довіряти виконання безлічі домашніх операцій штучному інтелекту, який нашою побутовою мовою так і зветься - "Розумний будинок". Не став винятком і сонцезахист. Купити жалюзі з електроприводом у Києві намагаються все частіше. І не тільки, як автономні одиниці з власним, нехай і електронним, керуванням. Все більше людей намагаються тканинні ролети з електроприводом інтегрувати в систему "Розумний будинок", щоб зайвий раз не напружуватись відчиненням-зачиненням.

Зручність в експлуатації та висока надійність - ось основні переваги застосування автоматики.

Але ж є ще ситуації, коли автоматичний привід є найкращим, а то і єдиним рішенням. Наприклад, плісе або тканинні ролети розташовані на великій висоті: зимові сади, мансардні вікна та інші важкодоступні місця.
Або інша ситуація: вироби мають велику площу і, відповідно, вагу. Таким чином, керувати ними за допомогою звичних ручних пристроїв досить важко.
В таких випадках, найкращий вихід - автоматизоване керування.

Отже, якщо є така можливість, використовуйте досягнення науково-технічного прогресу для власного комфорту. Рулонні штори з електроприводом - не така вже й розкіш. Не треба соромитися робити своє життя комфортнішим ...

Якщо Вас зацікавили жалюзі з автоматикою - ми готові відповісти на будь-які питання!

У нашому шоу-румі завжди можна подивитися і спробувати в роботі всі види автоматизованих систем, в тому числі - з сонячними панелями.
Але ми не обмежуємося роботою тільки в Києві і області. Купити жалюзі з електроприводом від нашої компанії можна в будь-якому місті. Ми робимо відправлення Новою Поштою, а фахівці компанії Жалюзі-Дизайн виїжджають у відрядження по всій Україні.

 
 (097) 256-89-19  Kyivstar

 (095) 591-25-51 Vodafone
 Чекаємо на Ваші дзвінки!
 
 

 Автор: Катерина Кубіца

 

 

 

ИНФОРМАЦИЯ

Наші координати

Kyivstar:
(097) 256 89 19  Viber\WhatsApp
 
Vodafone:
(095) 591 25 51

Электронный адрес Жалюзи-Дизайнjaluzi-design@ukr.net

Ми знаходимося в Києві,
вул. Стеценка 27а, оф.201
 
Офіс працює:
понеділок - п'ятниця
10:00 - 18:00 
 
Майстри:
понеділок - п'ятниця
09:00 - 20:00,

субота - за домовленістю,
неділя вихідний.

Замір сонцезахисних систем в передмісті Києва

Для жителів передмістя вартість заміру залежить від віддаленості від міської межі і становить в середньому 20 грн. за 1 км від КП до будинку клієнта.

Викликати майстра >>

Наш БЛОГ

Новинка! Перфоровані рулонні штори. Давайте пограємо зі світлом!Читать дальше

Рулонные шторы с дырками в виде ночного города
---------------------------------------------
Рулонні штори для дитячої кімнати. Каталог тканин для малюківТканевые ролеты для детской комнаты
Тканини для дитячої кімнати
---------------------------------------------
Жалюзі в офіс. Які вибрати?  Рулонные шторы в офис
Офисные рулонные шторы
---------------------------------------------

Понравился наш сайт?

JALUZI-INFO.com.ua - первый украинский портал о солнцезащитных системах