Жалюзі в Києві від компанії Жалюзі-Дизайн

Ми працюємо

Більше десяти років ми працюємо на українському ринку сонцезахисних систем. Весь цей час наша компанія не зупинялась у своєму розвитку, втілюючи у своїх продуктах новітні технології. Основним продуктом компанії Жалюзі-Дизайн є автоматизовані системи сонцезахисту, переважно - внутрішні. Хочемо наголосити, що ми не маємо готових виробів, що лежать на складі, а працюємо як ательє - всі вироби індивідуальні для кожного клієнта.

Ми пропонуємо жалюзі в Києві наступних модифікацій:

Каталог виробів

Жалюзі з електроприводом

Жалюзі  з  електроприводом

Автоматичні рулонні штори

Автоматичні рулонні штори

Рулонні штори з двигуном без живлення від мережі 230В

Рулонні штори з двигуном без живлення від мережі 230В

Штори-плісе

Штори-плісе

Дерев'яні жалюзі

   Дерев'яні горизонтальні

Бамбукові жалюзі

 Бамбукові горизонтальні

Тканинні ролети

Тканинні ролети

Рулонні штори Hi-Tech

Рулонні штори Hi-Tech

Тканинні ролети День-Ніч

Тканинні ролети День-Ніч

Рулонні штори з перфорацією

Рулонні штори з перфорацією

Римські штори

Римські штори

 
Жалюзі для мансардних вікон

Жалюзі для мансардних вікон

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

Фотожалюзі

Фотожалюзі

Маркізи

Маркізи

 

Наші переваги:

  • Виїзд дизайнера на об'єкт в будь-який район Києва, чи то Лівий берег чи Правий, а крім того - в передмістя. Професіональна консультація з вибору та інсталяції сонцезахисних систем.
  • Дизайнер, що виїздить на об'єкт, презентує всі можливі для кожного конкретного випадку системи, кольорову гаму ламелей, ассортимент тканин для рулонних штор або плісе та допомагає підібрати оптимальне рішенння, виключно для Вашего вікна.

  • Висока якість монтажних робіт.
  • Наші спеціалісти мають великий досвід монтажних робіт та досконале знання солнцезахисних систем, що дає нам змогу якісно та професійно інсталювати жалюзі в Києві на заказ будь-якого ступеня важкості.

  • Виключна якість матеріалів.
  • Наша компанія використовує комплектуючі виключно провідних іноземних виробників і це дає нам змогу відповідати за якість виробів, що замовляють клієнти. Крім того, для клієнтів, що хочуть ексклюзивні тканинні ролети, існує програма індивідуального замовлення тканин під конкретний об'єкт.

 

 Чому клієнти співпрацюють з нами?

Все дуже просто. Компанія "Жалюзі-Дизайн" не новачок на українському ринку сонцезахисних систем.

Ми працюємо з 2008 року, постійно розвиваючись, втілюючи останні досягнення та дотримуючись існуючих трендів. А це, в свою чергу, дає нам змогу пропонувати вироби тільки найвищої якості, яку тільки можна отримати від різних видів жалюзі в Києві.

Якісний сервіс - це те, з чого починається знайомство клієнта з компанією, та продовжується на протязі всього терміну виконання замовлення, починаючи від роботи в офісі і закінчуючи монтажем на об'єкті.

Якісний та високопрофесійний монтаж виробів забазпечить їх безпроблемне функціонування на протязі довгого терміну. А відповідають за це наші майстри - справжні професіонали своєї справи.

Матеріали, з яких виробляється весь асортимент продуктів, що ми пропонуємо - виключно відомих світових брендів: JM Technical Textailes, Coulisse, Cosiflor, PARA Tempotest і т.д.

Ціни на жалюзі в Києві досить ліберальні та повністю відповідають якості пропонованого продукту. Крім того, періодично проходять різноманітні акції, що дають змогу придбати вироби екстра класу за досить помірними цінами, як для цього сегменту.

Крім представництва в інтернеті ми маємо повноцінний шоу-рум, в якому можна ознайомитись з різними системами, побачити їх, як то кажуть - вживу. Все це зроблено для того, щоб клієнт мав змогу отримати максимум інформації про прдукт, що його зацікавив, а не робив замовлення наосліп з інтернету.

Ми завжди раді надати будь-яку консультацію по нашим каналам звязку або особисто в офісі. Запрошуємо до нас на каву, з якої розпочинається будь-яка плідна співпраця )))

Територіально, найближчі до нашого офісу такі житлові масиви: Виноградар, Нивки, вул.Туполєва, Сирець, Святошин.
Що до передмістя, то найчастіше замовлення надходять з Пущі-Водиці, Ірпеня, Бучі, жилмасиву Чайки.
І найголовніше - до нас досить часто повертаються старі клієнти або звертвються за їхньою рекомендацією знайомі та родичі. Тобто всі ті, кому потрібен якісний професійно зроблений сонцезахист. І ця тенденція з роками тільки росте...
Запрошуємо до нас у шоу-рум! Приходьте - не пожалкуєте!

Наступний текст призначено для клієнтів, що шукають нас через Google.

Различные виды жалюзи с автоматикой существуют не только для того, чтобы защитить наши дома и офисы от избытка солнечных лучей. Как известно, они ещё, зачастую, выполняют декоративную функцию. Но кроме этого, на сегодняшний день – это ещё и весьма серьёзный способ сэкономить на электроэнергии, которая с каждым годом становится всё дороже.

Всё очень просто. Затеняя наши помещения, мы экономим на их кондиционировании немалые средства, которые можно направить на что-нибудь другое.  Поэтому и предлагаем все виды жалюзи в Киеве и Киевской области. Причём, как автоматизированные, так и с ручным управлением. Возможно, конечно, сотрудничество и с более удалёнными регионами. Его алгоритм оговаривается дополнительно.

На нашем сайте можно заказать вертикальные жалюзи и жалюзи с автоматикой, шторы-плиссе и рулонные шторы, деревянные жалюзи и бамбуковые ролеты. Словом всё, что нужно в каждом конкретном случае. Особо хочется отметить, что в нашем предложении есть изделия, специально сконструированные для определённых типов окон. К ним можно отнести жалюзи на пластиковые окна либо на мансардные. Подробнее о различных типах жалюзи Киев можно узнать в соответствующих разделах. Приглашаем Вас связываться с нами по любому удобному каналу. Мы всегда на связи и всегда открыты к сотрудничеству...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ИНФОРМАЦИЯ

Наші координати

Kyivstar:
(097) 256 89 19  Viber\WhatsApp
 
Vodafone:
(095) 591 25 51

Электронный адрес Жалюзи-Дизайнjaluzi-design@ukr.net

Ми знаходимося в Києві,
вул. Стеценка 27а, оф.201
 
Офіс працює:
понеділок - п'ятниця
10:00 - 18:00 
 
Майстри:
понеділок - п'ятниця
09:00 - 20:00,

субота - за домовленістю,
неділя вихідний.

Замір сонцезахисних систем в передмісті Києва

Для жителів передмістя вартість заміру залежить від віддаленості від міської межі і становить в середньому 20 грн. за 1 км від КП до будинку клієнта.

Викликати майстра >>

Наш БЛОГ

Новинка! Перфоровані рулонні штори. Давайте пограємо зі світлом!Читать дальше

Рулонные шторы с дырками в виде ночного города
---------------------------------------------
Рулонні штори для дитячої кімнати. Каталог тканин для малюківТканевые ролеты для детской комнаты
Тканини для дитячої кімнати
---------------------------------------------
Жалюзі в офіс. Які вибрати?  Рулонные шторы в офис
Офисные рулонные шторы
---------------------------------------------

Понравился наш сайт?

JALUZI-INFO.com.ua - первый украинский портал о солнцезащитных системах